اب بندی نما در کرج یا البرز – ابندی نمای ساختمان با طناب بدون داربست

اب بندی کردن نمای ساختمان بدون داربست در کرج

آب بندی نمای سنگ و سیمان ساختمان در کرج به صورت حرفه ای و به بهترین شکل توسط متخصصین گروه نام آشنای کرج راپل انجام می شود. متخصصان و کارشناسان این گروه آب بندی ساختمان را متناسب با نمای ساختمان و با استفاده از بهترین مواد انجام می دهند. شرکت تهران نما خدنات اب بندی نمای ساختمان را در هرکجا از استان البرز انجام خواهد داد.

آشنایی هر چه بیشتر با آب بندی نمای ساختمان

بهتر است بدانید آب بندی نمای سنگ و سیمان یکی از اقدامات بسیار مهمی است که امروزه به منظور جلوگیری از ورود رطوبت به نمای ساختمان، ترک ها و درزهای نما انجام می شود. یکی از معیارهای مهم و ضروری جهت بررسی کیفیت ساختمان آب بندی نما است که در برخی شرایط اقلیمی از ضرورت بسیار بالایی برخوردار است. با استفاده از آب بندی تمام درزها و منافذی را که رطوبت از آنها به داخل ساختمان نفوذ می کند توسط مواد خاصی گرفته می شود. انجام آب بندی نمای سنگ و سیمان ساختمان در کرج توسط تیم حرفه ای و متخصص کرج راپل با قیمت بسیار مناسب و به بهترین شکل صورت می گیرد. با انتخاب این مرکز آسوده خیال باشید که نمای ساختمان شما توسط یک گروه حرفه ای و مجرب انجام می شود.

مزایای آب بندی نمای سنگ و سیمان ساختمان در کرج توسط کرج راپل

آب بندی نمای سنگ و سیمان ساختمان در کرج توسط کرج راپل مزایای بسیاری را به دنبال دارد، از اینرو در ادامه نگاهی مختصر بر این مزایا خواهیم داشت.
پیشگیری از شل شدن سنگ‌ها: یکی از مزایای بسیار مهم آب بندی نمای سنگ و سیمان پیشگیری از شل شدن سنگ‌ها است. بارش برف و باران باعث نفوذ رطوبت به پشت سنگ ها شده و با گذشت زمان باعث کاهش مقاومت ملات می‌شود. سقوط سنگ نما خسارات جانی و مالی زیادی را به دنبال دارد. با استفاده از آب بندی به راحتی می‌توانید از بروز این مشکلات جلوگیری کنید.

عدم آلودگی نما: بهتر است بدانید اغلب آلودگی های نما از طریق شکاف ها و درزها ایجاد می‌شوند. با استفاده از آب بندی تمام درزها و شکاف ها بسته شده و نمای ساختمان کمتر دچار آلودگی می شود. آب بندی مانع از ایجاد آلودگی در درزها و شکاف ها می گردد. آب بندی نمای سنگ و سیمان ساختمان در کرج به شما کمک می کند تا از داشتن نمایی زیبا و تمیز نهایت لذت را ببرید.

عدم نفوذ رطوبت: یکی از مهم ترین دلایل آب بندی نمای ساختمان عدم نفوذ رطوبت است. در مناطقی که دارای آب و هوایی مرطوب هستند باید به این مساله دقت خاصی داشته باشید. در این گونه شرایط آب و هوایی در صورتی که به آب بندی ساختمان توجه نشود نفوذ رطوبت به درون آن باعث تخریب تدریجی مصالح می‌شود.

صرفه جویی در مصرف انرژی: از دیگر مزایای آب بندی ساختمان صرفه جویی در مصرف انرژی و جلوگیری از اتلاف انرژی است. کرج راپل با آب بندی نمای سنگ و سیمان ساختمان در کرج نقش بسیار مهمی در صرفه جویی در مصرف انرژی ایفا می‌کند.

 

نگاهی بر روش های مختلف آب بندی نمای ساختمان

آب بندی نمای ساختمان بهترین گزینه جهت ایمن ‌سازی ساختمان به شمار می آید. امروزه گروه نام آشنای کرج راپل جهت آب بندی نمای سنگ و سیمان ساختمان در کرج از روش های مختلفی استفاده می کند، از اینرو نگاهی مختصر بر این روش ها خواهیم داشت.
استفاده از رنگ مخصوص: یکی از روش های آب بندی نمای ساختمان استفاده از رنگ مخصوص برای آب بندی نما است. این نوع رنگ از پوسته شدن و ريزش نما جلوگیری می کند. برای اجرای این روش باید زیرسازی را روی سطح نما انجام دهید. بعد از پر نمودن ترک ها و سوراخ ها لازم است بتونه پلیمری بر روی سطح اعمال شود. همچنین در آخرین مرحله از مواد ضد آب استفاده می شود.
استفاده از مواد آب گریز کننده پایه حلال: یکی از روش های آب بندی نما استفاده از مواد آب گریز کننده پایه حلال می باشد. این ماده را می توان بر روی تمامی سطوح ساختمانی که دارای قابلیت جذب آب هستند، استفاده کرد. مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش، جلوگیری از تجمع رسوبات، جلوگیری از رشد جلبک ‌ها، مقاومت در برابر شوینده ‌های قلیایی و اسیدی از مهم ترین ویژگی های این مواد به شمار می آید.
استفاده از چسب پلی اورتان: از دیگر روش های آب بندی نمای ساختمان استفاده از چسب پلی اورتان است. از این محصول جهت پرکردن حفره ها و درزهای ایجاد شده در نمای ساختمان استفاده می شود. برای استفاده از این نوع چسب نیازی به زیرسازی نیست. همچنین مقاومت بالایی در اشعه ماوراء بنفش داشته و به سرعت خشک می شود.

نگاهی بر دیگر روش های آب بندی نمای ساختمان

علاوه بر روش های ذکر شده امروزه جهت آب بندی نمای سنگ و سیمان ساختمان در کرج از روش های دیگری نیز استفاده می شود، از اینرو بد نیست نگاهی بر این روش ها داشته باشید. یکی از این روش های پرکاربرد جهت آب بندی نمای ساختمان استفاده از عایق رطوبتی الیاف دار است. این نوع عایق در رده عایق های رطوبتی نانو و عایق های آب بند دوجزئی پلیمری قرار دارد. جهت استفاده از این نوع عایق نیازی به گرم کردن و مشعل نیست.
این نوع عایق ها را می توان بر روی سطوح با استفاده از یک قلم مو یا غلتک اجرا کرد. از دیگر روش های پرکاربرد جهت آب بندی نمای ساختمان استفاده از رزین آب بندی است. استفاده از رزین ها علاوه بر اینکه استحکام بی نظیری را به نما می بخشد آنرا کاملا عایق می سازد. عایق پلیمری پودری نیز از دیگر روش های آب بندی نمای سنگ و سیمان ساختمان در کرج است. برای آب بندی نمودن سطوح سیمانی این نوع عایق به صورت پلیمر جامد مورد استفاده قرار می گیرد.

آب بندی نمای سنگ و سیمان ساختمان در کرج بدون داربست

روش آب بندی با طناب راپل بهترین گزینه جهت آب بندی نمای سنگ و سیمان ساختمان در کرج به شمار می آید. بهتر است بدانید آب بندی نما بدون داربست کار هر شرکت و شخصی نیست، زیرا به دانش و تخصص بالایی در این زمینه نیاز دارد. این نوع روش آب بندی از خدمات کار در ارتفاع بوده و لازم است توسط فردی با تجربه بالا انجام شود. عایق بندی نمای ساختمان لازم است توسط متخصصی که اطلاعات کافی در زمینه انواع چسب های ضد آب داشته باشد انجام شود. کرج راپل از روش های مخصوص جهت آب بندی نما هر ساختمان استفاده می کند. انتخاب این روش از نظر اقتصادی بسیار مناسب و به صرفه است، چرا که شما با پرداخت هزینه ای کمتر از داربست می توانید اقدام به آب بندی نمای ساختمان کنید.
راپل کار قادر است درزها را به خوبی شناسایی و عملیات آب بندی را به بهترین شکل انجام دهد. همچنین صرفه جویی در زمان ازدیگر مزایای استفاده از این روش به شمار می آید. در واقع انجام آب بندی نمای سنگ و سیمان ساختمان در کرج با استفاده از طناب راپل با حذف مدت زمان لازم برای حذف داربست موجب می شود به طور قابل توجهی در زمان صرفه جویی شود.  به منظور آب بندی نمای ساختمان با طناب لازم است بام ساختمان را به زیر ساختی با توان تحمل وزن مجری کار مجهز نمایید. با انتخاب تیم حرفه ای کرج راپل مطمئن باشید که آب بندی نمای سنگ و سیمان ساختمان شما به بهترین شکل و توسط نیروهای متخصص و کار بلد انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button09334347698