عایق کاری نما در شمال – اب بندی نمای ساختمان در شمال کشور

عایق بندی نمای ساختمات جهات اب بندی کردن نما در شمال کشور

خدمات عایق کاری نما در شمال برای جلوگیری از ورود و نفود اب میباشد و دلیل خاص دیگری ندارد.  باد و باران در شمال بسیار بیشتر از سایر نقاط کشور است و دلیل نم زیاد و رطوبت وحشتناک در شمال همین است. شرکت اب بندی نما در شمال با استفاده از سیستم نوین راپل خدمات را در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد.

قیمت عایق کاری نما در شمال و اب بندی ساختمان شمال

روش عایق کاری ما در شمال به منظور جلوگیری از هزینه های زیاد شما انجام میشود. شما برای هر کاری اگر بخواهید داربست ببندید و هزینه های اضافی بکنید کلی پول از جیبتان خواهد رفت و اما با طناب هم هزینه کمتری خرج میکنید و هم سریعتر خدمات ابندی نما در شمال را انجام خواهید داد. برای استعلام هزینه های عایق بندی در شمال لطفا با شرکت تماس بگیرید تا در سریعترین زمان هزینه ها اعلام گردد.

شکل انجام کار عایق در شمال 

اگر نما سنگ باشد ابتدا بندکشی بین سنگ ها انجام میشود و در اخر یک دست کامل روی تمام نواحی نما زده میشود. پس دو دست برای نماهای سنگی مواد عایق خورده میشود. برای اب بندی نماهای سیمانی و کامپوزیتی یک دست کافی میباشد. مواد عایق و پودر قاطی میشود و بر روی نمای سیمانی زده میشود. تمام این کارها با طناب و بدون داربست انجام میگیردد که هزینه اضافی برای داربست را قطع میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button09334347698