نقاشی نمای ساختمان در کرج البرز – نقاشی نما با طناب بدون داربست در کرج

نقاشی نما با طناب در کرج

نقاشی نمای ساختمان در کرج نقاشی نما با طناب بدون داربست در کرج امروزه یکی از پر تقاضا ترین خدمات در صنف خدمات ساختمان به شمار می آید. خدمات نقاشی نمای ساختمان به دلیل پیشرفت تکنولوژی امروزه بسیار آسان و کم هزینه است. در این روش تمامی مراحل نقاشی ساختمان با استفاده از طناب انجام می شود. شرکت تهران نما متخصص در خدمات نقاشی نمای ساختمان در البرز میباشد. نقاشی نما با راپل در کرج انجام میشود.

قیمت نقاشی نمای ساختمان در کرج نقاشی نما با طناب بدون داربست در کرج

بهتر است بدانید قیمت نقاشی نمای ساختمان در کرج نقاشی نما با طناب بدون داربست در کرج به عوامل و فاکتورهای متعددی بستگی دارد. یکی از این عوامل مهم و تاثیر گذار شیوه اجرای کار می باشد. از دیگر عوامل مهم و تاثیر گذار انتخاب رنگ و مواد اولیه مناسب است. یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین عوامل در قیمت رنگ آمیزی نمای ساختمان انتخاب رنگ می باشد. بهتر است بدانید درجه کیفی رنگ و انتخاب برند در قیمت رنگ خریداری شده تاثیر بسیار زیادی دارد. مراحل اجرای کار نیز در قیمت نهایی نقاشی نما تاثیر بسیار زیادی دارد. استفاده از طناب نسبت به روش های دیگر کاهش بسزایی در کاهش هزینه ها دارد. اجرای ظریف کاری روی سطوح مختلف، زمان بر بودن و پیچیدگی اجرای کار در مرحله پوسته کنی و زیر سازی با بتونه از دیگر عوامل تعیین قیمت نهایی نقاشی نمای ساختمان به شمار می آید.

نقش نماشویی قبل از اجرای نقاشی نمای ساختمان در کرج نقاشی نما با طناب بدون داربست در کرج

یکی از نکات مهمی که قبل از اجرای نقاشی نمای ساختمان در کرج نقاشی نما با طناب بدون داربست در کرج باید مورد توجه قرار گیرد، نما شویی است. نما شویی باعث از بین رفتن تمام آلودگی ها و کثیفی ها از روی سطح نمای ساختمان می شود. به نوعی می توان گفت نماشویی یکی از روش های زیر سازی قبل از اجرای رنگ نما به شمار می آید. اگر سطوح را قبل از نقاشی شست و شو ندهید رنگ به خوبی جذب سطح نمای ساختمان نشده و چسبدگی خوبی را ندارد. همچنین شست و شوی نما با استفاده از دستگاه واتر جت باعث از بین رفتن سیمان ها و رنگ های تخریب شده می شود. شست و شوی نما تاثیر بسیار زیادی در ایجاد سطحی سالم و یکدست دارد. تمیز بودن نما قبل از اجرای نقاشی نمای ساختمان نیز باعث افزایش دوام و طول عمر رنگ ساختمان می شود.

 

نقاشی نما بر روی چه سطوحی قابل اجرا است؟

بهتر است بدانید نقاشی ساختمان از جمله کارهایی است که باید با حساسیت خاصی انجام شود. نقاشی نمای ساختمان دارای یکسری مراحل متوالی است که باید توسط فرد متخصص به صورت منظم انجام شود. فردی که نقاشی ساختمان را انجام می دهد لازم است از صبر و حوصله بالایی برخوردار باشد، زیرا هر گونه اشتباه باعث بد جلوه دادن نما می شود. نقاشی نما بر روی سطوح مختلفی همچون نماهای داخلی ساختمان، نماهای بتنی و گچی، نماهای بیرونی ساختمان، نماهای سیمانی و نماهایی که رنگ قدیمی دارند، قابل اجرا می باشد.

نگاهی بر مراحل مختلف نقاشی نمای ساختمان

نقاشی نمای ساختمان در کرج نقاشی نما با طناب بدون داربست در کرج دارای یکسری مراحل خاص است که باید با دقت و توجه خاصی انجام شود. بد نیست نگاهی بر این مراحل مختلف داشته باشید.
از بین بردن هرگونه آلودگی از نمای ساختمان: یکی از مراحل مهم قبل از نقاشی نمای ساختمان زدودن هرگونه آلودگی مانند گرد و غبار از نمای ساختمان است. امروزه از روش های مختلفی برای این کار استفاده می شود. استفاده از دستگاه واترجت یکی از این روش ها می باشد. دستگاه واترجت دستگاه پر قدرتی است که برای شست و شوی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر روش ها می توان به استفاده از مواد شیمیایی مناسب اشاره کرد. این مواد شیمیایی از قدرت شویندگی بالایی برخوردار هستند. از این مواد شیمیایی به منظور پاک کردن لکه‌های سرسخت و چربی‌ها استفاده می شود.
بازسازی و مرمت نمای ساختمان: از دیگر مراحل نقاشی نمای ساختمان بازسازی و مرمت نمای ساختمان است. برخی از ساختمان ها به دلیل داشتن بافتی قدیمی دارای یکسری صدمات و شکستگی در نمای ظاهری خود هستند، بنابراین لازم است با استفاده از مواد مختلفی همچون سیمان و بتونه شکاف، ترک و درزهای نمای ساختمان را پر کرد.
سمباده‌کاری نمای ساختمان: از دیگر مراحل مهم جهت نقاشی نمای ساختمان در کرج نقاشی نما با طناب بدون داربست در کرج سمباده‌کاری نمای ساختمان است. این کار باعث یکدست شدن نمای ساختمان می شود. برای این کار از سندبلاست استفاده می شود.

آشنایی با انواع مختلف رنگ نما

بهتر است بدانید مجریان نقاشی نمای ساختمان در کرج نقاشی نما با طناب بدون داربست در کرج امروزه از رنگ های مختلفی جهت نقاشی نما استفاده می کنند.
رنگ های کنیتکس: از این نوع رنگ به منظور نقاشی نمای ساختمان و همچنین سطوح خارجی نمای ساختمان استفاده می شود. رنگ های کنیتکس بر دو پایه آب و روغن هستند. از ویژگی های این نوع رنگ می توان به مقاومت بالای آن در برابر رطوبت اشاره کرد.
 رنگ‌ های روغنی: از دیگر انواع رنگ نما که برای نقاشی نمای ساختمان در کرج و نقاشی نما با طناب بدون داربست در کرج مورد استفاده قرار می گیرد رنگ های روغنی است. این نوع رنگ در برابر رطوبت هوا و محیط مقاوم بوده و بر پایه حلال نفتی می باشد.
رنگ های اکریلیک: یکی از بهترین و محبوب‌ ترین رنگ‌ ها جهت نقاشی نما و دیگر سطوح خارجی نما رنگ های اکریلیک است. این نوع رنگ ها دارای حالت عایق و آب گریز نیز هستند. همچنین از دیگر ویژگی های این نوع رنگ درخشندگی و انعطاف‌ پذیری بالای آن در برابر رطوبت هوا و اشعه نور خورشید است.

 

نگاهی بر دیگر انواع مختلف رنگ نما

جهت نقاشی نمای ساختمان در کرج نقاشی نما با طناب بدون داربست در کرج از رنگ های دیگری نیز استفاده می شود، بنابراین نگاهی مختصر بر آنها خواهیم داشت.
رزین اکریلیک : این نوع رنگ بر دو پایه آب و روغن است. این نوع رنگ ها را می توان به آسانی بر روی سطوح سیمانی، کناف، گچی و … استفاده کرد. مقاومت در برابر اشعه های خورشید و رطوبت از ویژگی های این نوع رنگ است.
رنگ های اپوکسی : از دیگر رنگ هایی که برای نقاشی نمای ساختمان در کرج و نقاشی نما با طناب بدون داربست در کرج رنگ های اپوکسی می باشد. این نوع رنگ ها دارای بیشترین کاربرد و استفاده در قسمت های صنعتی هستند.
رنگ نانو: بهترین گزینه جهت استفاده در رنگ آمیزی نمای ساختمان رنگ نانو است. رنگ های نانو دارای حالت عایق و آب گریز هستند. این نوع رنگ بهترین انتخاب برای محیط هایی است که رطوبت بالایی دارند.

نگاهی بر ویژگی های رنگ مناسب برای نمای ساختمان

رنگ هایی را که برای نقاشی نمای ساختمان در کرج نقاشی نما با طناب بدون داربست در کرج استفاده می شوند لازم است از یکسری ویژگی های خاص برخوردار باشند. یکی از این ویژگی ها دوام و ماندگاری بالا در برابر شرایط جوی است. همچنین رنگ های انتخاب باید دارای مقاومت بالایی در برابر نور خورشید باشند. قابلیت شست و شو و عدم اشتعال پذیری نیز از دیگر ویژگی های این نوع رنگ ها به شمار می آیند. همچنین این نوع رنگ ها باید در برابر جذب گرد و غبار مقاومت بالایی داشته باشند. دارا بودن خاصیت الاستیک بالا نیز از دیگر ویژگی های رنگ های مورد استفاده برای نقاشی نمای ساختمان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button09334347698